Sklep
Nie masz konta? ZAŁÓŻ
tło aktualności
Artukuł:   Nowszy  |  Starszy

Otwarcie sklepu internetowego

Otwarcie sklepu internetowego
Zewnętrzne łącza: Sklep internetowy Pentakl
Opublikowany ponad 12 lat temu  |  kom0 Komentarze  |  3 493 Odsłon

Zapraszamy Was również do oceny sklepu. Każda konstruktywna uwaga, merytoryczny komentarz jest dla nas bezcenny, dlatego zerknijcie na sklep, zobaczcie jak jest zbudowany i dajcie nam znać co wam się podoba, a co byście zmienili. Będziemy go dostosowywać w miarę możliwości jak najbardziej do waszych potrzeb i oczekiwań.

Sklep swoim asortymentem nastawiony jest głównie na gry planszowe, gry karciane, bitewniaki i gry fabularne - można sprwadzić to do prostego sformułowania:

W sklepie znajdziecie gry, gry oraz jeszcze więcej gier.

W/w ofertę na bieżąco będziemy rozszerzać, dodając coraz więcej rodzin produktów oraz wprowadzając nowe “przedsprzedażowe” produkty. Chcielibyśmy, aby nasz sklep był jednym z największych dostępnych sklepów internetowych w kraju w branży gier towarzyskich, ale bez waszej pomocy to się nie uda.

Dopełnieniem asortymentu są akcesoria, książki oraz komiksy. Te ostatnie traktujemy ze szczególnym sentymentem, dlatego zakres towaru w tym dziale zawarty będzie stopniowo rozbudowywany.

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego cię produktu zapytaj o niego a my dołożymy wszelkich starań, aby dodać go do naszego asortymentu.

Promocje

Aktualnie na sklepie znajdziecie trzy promocje, z czego dwie zostaną z nami na zawsze jako promocje stałe. Zacznijmy jednak od tej, która wkrótce się skończy i to ostatnia szansa, aby z niej skorzystać.

Mowa tu o globalnej obniżce cen o 10%. Wszystkie ceny produktów w sklepie zostały obniżone o 10% i będzie tak, do czasu aż nie zostanie złożone setne zamówienie.

Program lojalnościowy, czyli zbieraj i wymieniaj punkty “Pentakle” na produkty ze sklepu. Za zakup każdego produktu w sklepie otrzymujesz premię w postaci pentakli - punktów, które spełniają rolę wewnętrznej waluty w wydawnictwie. Punkty uzbierane w trakcie zakupów, przyznane przez obsługę sklepu czy pracowników wydawnictwa można zamienić na produkty z naszego sklepu. Każdy produkt na swojej karcie ma wyświetloną wartość w punktach.

Gra dla klientów sklepu? Tak, pod koniec każdego miesiąca, wśród klientów, którzy dokonali zamówień w danym miesiącu losujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma jedną grę z naszego asortymentu.

Nie masz konta? ZAŁÓŻ
Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje.
Nie masz konta? ZAŁÓŻ
©2011-2012 Trynet.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
WYDAWNICTWO PENTAKL JEST MARKĄ FIRMY TRYNET.PL.
O firmie Trynet.pl
Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim.
Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Wydawnictwa jest zabronione.
O wydawnictwie Pentakl
Racial Wars: The Card Game