Sklep
Nie masz konta? ZAŁÓŻ
tło aktualności
Artukuł:   Nowszy  |  Starszy

Otwarcie witryny wydawnictwa

Otwarcie witryny wydawnictwa
Zewnętrzne łącza: Artykuł na wordpress
Opublikowany ponad 13 lat temu  |  kom0 Komentarze  |  3 101 Odsłon

Jak zapewne już zauważyliście, w wielu miejscach serwisu jest jeszcze dużo niedociągnięć oraz braków merytorycznych (wkłady, teksty). Zapewniam, że na bieżąco będziemy uzupełniać brakujące materiały.

Kilka słów o samym wydawnictwie.

W pierwotnym założeniu wydawnictwo powstało w celu wydania gry karcianej Racial Wars i miała to być jedyna jego funkcja. Jednak podczas rozmów z współpracownikami oraz innymi osobami związanymi z firmą Trynet.pl, zaczęło pojawiać się tak wiele fajnych i inspirujących pomysłów dotyczących działalności wydawnictwa, że podjęliśmy decyzję o dodaniu profilu wydawniczego do aktualnego zakresu działalności firmy.

Wychodzimy z otwartymi rękami do utalentowanych autorów gier, książek oraz komiksów. Zapraszamy do współpracy z nami. Dzieła, które uznamy za naprawdę dobre i mające szansę zaistnieć na rynku, z przyjemnością wydamy. Więcej o tym w dziale dla autorów.

Trochę o najbliższej przyszłości.

Naszym ogólnym celem będzie propagowanie tematyki ogólno fantastycznej oraz fanastyczno naukowej. W tym celu do końca roku zostaną uruchomione i dopracowane różne elementy serwisu.

Serwis fanów gry Racial Wars z wieloma konkursami, turniejami oraz nowościami ze świata Ithilion.

Forum wydawnictwa, w którym swobodnie będziecie mogli wyrażać opinie na temat działalności wydawnictwa, naszych produktów i wszystkiego innego co z fantastyką związane.

Sklep wydawnictwa. Jesteśmy na etapie negocjowania warunków z dostawcami i zapełniania magazynu. Jednakże, już mogę wam powiedzieć, że kilka perełek pojawi się w naszej ofercie. Otwarcie około 30 grudnia.

Serwis autorski dla e-książek i e-komiksów, mający na celu promowanie młodych, nieznanych autorów.

Nie masz konta? ZAŁÓŻ
Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje.
Nie masz konta? ZAŁÓŻ
©2011-2012 Trynet.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
WYDAWNICTWO PENTAKL JEST MARKĄ FIRMY TRYNET.PL.
O firmie Trynet.pl
Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim.
Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Wydawnictwa jest zabronione.
O wydawnictwie Pentakl
Racial Wars: The Card Game