Nie masz konta? ZAŁÓŻ
ForumForum | Racial Wars: Gra karciana | Zasady gry | Zmiany w Racial Wars

Zmiany w Racial Wars

Nie masz konta? ZAŁÓŻ
2012-09-16 20:14:39
#1
Ernin
Ranga: początkujący
awatar
Na forum od: 2012-07-25
Skąd: Gdańsk
Postów: 27

Zmiany w Racial Wars

Jako, że nie ma odpowiedniego tematu (przynajmniej ja nie znalazłem) do dyskusji na temat zaprezentowanych zmian w formacie wydawania gry który opublikowano pod adresem: http://racialwars.pl/news/zmiany-w-racial-wars-i-nowe-materialy/40/ zakładam nowy temat. Zakładam go tutaj bo wydawał mi się najodpowiedniejszym miejscem w którym miałbym uprawnienia by go założyć/

A teraz na temat samego newsa.

Bardzo spodobał mi się przyspieszony cykl wydawania (raz na miesiąc) oraz wydanie wasali już w pierwszej części. Jednak bardzo zasmuciła mnie wieść na brak boosterków i przejście na LCG. Bardzo lubię kupić sobie czasem boosterka do MTG czy grać turnieje typu draft. Samo LCG jest dobre bo się ma dostęp do wszystkich kart. Jednak w takim wypadku kupuje się już tylko zestaw pod rasę którą się gra i to tylko jeśli karty się nam przydadzą. W przypadku boosterków ta niepewność co będzie w środku sprawia dużą przyjemność. Osobiście przez ten zabieg gra trochę straciła jednak zapewne łatwiej z takim formatem utrzymać się na rynku.

Na pewno dalej będę śledzić losy gry i wyczekiwać dodatków by zobaczyć jak gra będzie się rozwijać jednak na chwilę obecną gra straciła trochę w moich oczach