Sklep
Nie masz konta? ZAŁÓŻ
tło

Wszystkich autorów, którzy uwarzają, że ich produkt spełnia oczekiwania potencjalnych odbiorców, jest innowacyjny, wyzwala dużą dawkę emocji, zapraszamy do współpracy. W przypadku, gdy po zapoznaniu się z przesłanymi materiałami będziemy takiego samego zdania jak autor, pomożemy przygotować produkt oraz wydamy go. Autorzy w zamian otrzymują od nas honorarium w postaci procentowego udziału w zyskach ze sprzedaży produktu.

Wprowadzenie

Czytamy wszystkie nadesłane materiały oraz opiniujemy je dla własnych potrzeb analitycznych. Nie wydajemy opinii autorom, nie proście nas o to. Nie udzielamy również odpowiedzi na pytania dotyczące powodów odrzucenia produktu.

Wysyłając do nas materiały, każdy autor zobowiązany jest do napisania czegoś o sobie oraz napisania dlaczego jego produkt jest lepszy/inny/bardziej nowatorski niż produkty już obecne na rynku. Bycie autorem, to również uczestnictwo we wszelkiego rodzaju wydarzeniach promocyjnych, dlatego napisanie takiego krótkiego dokumentu motywującego jest doskonałym przedsmakiem do tego co może nastąpić w przyszłości w przypadku wydania produktu.

Twórcy gier

Na pierwszym etapie oceny projektu gry wymgamy tylko i wyłącznie instrukcji. W 99% przypadków, dobrze napisana instrukcja wystarcza do ocenienia produktu. Ważne jest to, że projektując grę autor może, ale nie musi tworzyć jej elementów, my jako wydawnictwo posiadamy pełne zaplecze techniczne w każdej chwili gotowe do realizacji każdego projektu, tak i od strony technicznej jak i graficznej.

Jeżli gra przejdzie etap weryfikacji instrukcji, autor zostanie zaproszony na prezentację prototypu gry. Prototyp jak już wspomniałem powyżej nie musi być pięknie wykonany, jednakże powinien w czytelny i zrozumiały sposób umożliwić przeprowadzenie kilku testowych rozgrywek.

Jaką mam pewność, jako autor, że nie ukradniecie mojego pomysłu?

Jako wydawnictwo Pentakl mamy dwie własne gry: grę karcianą Racial Wars oraz grę planszową TFHOTA i nie zamierzamy w najbliższych latach projektować innych własnych produktów. Produkty te mają w pełni opracowaną mechanikę i logikę rozgrywki.

Prozaicy

Wydawnictwo Pentakl ma ustalony profil działalności i jest on skierowany w kierunku fantastyki religijnej, fantastyki popularno-naukowej i w ogólnym rozumieniu fantastyki. W szczególności poszukujemy autorów z zakresu w/w tematyki, co nie zmienia faktu, że każde dzieło, które nam się spodoba zostanie wydane bez względu na tematykę.

Aby nawiązać z nami współpracę, należy na adres wydawnictwa przesłać pełny rozdział swojego dzieła oraz dwu-stronicowe streszczenie całości.

Rysownicy

Autorzy utalentowani artystycznie z pomysłem na swój własny komiks to prawdziwy skarb. Jest to chyba najtrudniesza z kategorii wydawniczych, mały rynek zbytu, dużo pracy doprowadzającej do frustracji po tysięcznej poprawce danego okienka. Wspominam o tym, aby każdy autor komiksu już na wstępie zdawał sobie sprawę, jak wygląda rzeczywistość w świecie komiksów.

Jeżeli pomimo powyższego uważasz, że twój pomysł ma szansę przebić się na rynku, prosimy o przesłanie trzech gotowych stron komiksu oraz jednostronicowego streszczenia fabuły. Dodatkowo w przypadku rysowników wymagamy przesłania swojego portfolio w celu ocenienia ogólnych umiejętności aspirującego autora.

©2011-2012 Trynet.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
WYDAWNICTWO PENTAKL JEST MARKĄ FIRMY TRYNET.PL.
O firmie Trynet.pl
Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim.
Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Wydawnictwa jest zabronione.
O wydawnictwie Pentakl
Racial Wars: The Card Game